GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Metek Makina ve Elektronik 2008 yılında kurulmuştur. İlk zamanlar elektronik alanında redresör, regülatör, kesintisiz güç kaynakları üretimi yapan şirket , kısa bir süre sonra elektronik komponent ithalatı ve satışı yapmaya başlamıştır

Metek Makina ve İnşaat bugün aktif ve pasif birçok elektronik komponentin dağıtıcısıdır : Güç Yarı İletkenleri, Pasif Komponentler, Elektromekanik Komponentler, LCD & TFT ekranlar, Bataryalar, Güç Kaynakları , Adaptörler, Elektronik Baskı Devreleri, Radyo Frekans, LED Aydınlatma, Güneş Panelleri, Entegre Devreler, Micro İşlemciler(ICs), Konnektör & Kablolar, vb.

Bunun yanı sıra, ürün ve çözümlerini PCB & PCB Dizgi çözümleri, Led Aydınlatma çözümleri, Alüminyum Soğutucu üretimi ve TFT LCD Panel & modül üretimi gibi alanlarda genişletmiştir.

Metek Makina ve İnşaatın bugün temsilciliğini yaptığı 100‘ dan fazla marka arasında Ixys, Fuji, Panjit, Panasonic, Kemet, Lem, Excelitas, Samsung, Cree, Seoul Semiconductor, Liteon, Kendeil, Winstar, ZTE vb. dünyanın önde gelen elektronik komponent üreticileri yer almaktadır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.